O nas

Elite Health Education

Zajmujemy się realizacją szkoleń w obrębie fizjoterapii, treningu medycznego i sportowego. Kształcimy fizjoterapeutów, trenerów oraz wszystkich, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z treningiem w sposób bezpieczny, poprzez nabycie praktycznych umiejętności. Nasze szkolenia poparte są ponad 15 letnim doświadczeniem w praktyce sportowej oraz pracy z pacjentami. Posiadamy wysokie kwalifikacje i różnorodne wykształcenie. Wiedza uzyskana na naszych szkoleniach z pewnością zaprocentuje w Państwa pracy i życiu codziennym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

red-bg.jpg

Wizja

Centrum Szkoleniowe Elite Health Education to jeden z czołowych polskich ośrodków szerzących wiedzę z zakresu fizjoterapii, nauk o sporcie, medycyny oraz nauk o zdrowiu w sektorze usług medycznych i sportowych.

Naszym celem jest podnoszenie poziomu wiedzy specjalistycznej w zakresie nowoczesnej kinezyterapii oraz treningu wśród fizjoterapeutów i trenerów.

Cele te realizujemy poprzez organizowanie szkoleń i seminariów, umożliwiających fizjoterapeutom oraz trenerom poszerzanie kompetencji i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

red-bg.jpg

Misja

Centrum Szkoleniowe Elite Health Education zostało stworzone z myślą o poprawie jakości i długości życia w Polsce poprzez edukowanie fizjoterapeutów, trenerów, instruktorów i szkoleniowców, a także osób uprawiających sport, czy to zawodowo, czy amatorsko.

W Elite Health Education stworzyliśmy kompleksowy system treningowy oparty na unikalnym sposobie postrzegania ludzkiego ciała i nowatorskiej filozofii treningu. Wskazujemy właściwą drogę do sprawności fizycznej i umysłowej oraz zdrowia.

Zapraszamy wszystkich do  udziału w naszych szkoleniach, chcemy dzielić się wiedzą  i wymieniać doświadczenia.

red-bg.jpg